Wihuri Agri esitleb messil hobisõidukeid, traktoreid ja rataslaadureid

Tagasi Lisatud:

Wihuri Agri esitleb Motoshow messil järgnevaid tooteid:

  • John Deere kommunaaltraktor 3038E – John Deere 3E väikeseeria traktor on ideaalne töövahend aiandites, hobukasvatuses, väikelautades, haljastuses. Küll väiketraktor aga sisaldab suure traktori omadusi nagu näiteks TwinToch pedaalid ja roolivõimendi.Traktoril on hüdrostaatiline käigukast ja nelivedu ning standardvarustusse kuulub tagumine rippsüsteem ja jõuvõtuvõll.
  • John Deere esiniidukiga väiketraktor 1575 – mugav esiniiduk sobib suurte alade niitmiseks. Kabiin lisab mugavust vihmase ja tuulise ilmaga töötamiseks.
  • John Deere Ztrak profiniidukid Z950R ja Z997R – Suurel maa-alal töötamiseks pakub John Deere oma tootevalikus masinaid, mis loodud spetsiaalselt suureks jõudluseks ja kestvuseks. Need masinad läbivad kallakud pingutusteta ja annavad suurepärase niidutulemuse isegi tiheda rohuga. Kasutuskohtadeks pargid, ilu- ning haljasalad, golfi- ja jalgpalliväljakud.
  • John Deere gatorid XUV 835M ja 865M – bensiini- ja diiselmootoriga töö- ja hobisõidukitega saab tutvuda messi demoalal. Masinatel on hea veosuutlikkus ning sõidumugavus igal maastikul tänu neljarattaveole, sõltumatule vedrustusele ja roolivõimendile.
  • Kramer rataslaadur KL12.5 – Kompaktne rataslaadur KL12.5 on ideaalne töövahend silopallide tõstmisel, erinevate materjalide käsitlemisel ning puhastustöödel. Laaduri maksimaalne tõstevõime on 1140 kg ja virnastamiskõrgus 2680 mm. Masinal on uuenenud avaram kabiin, seadistatav roolisammas ja uuendatud näidikute paneel. Tule saa messil mugavam ja parem sõidukogemus!
  • Keskkonnahooldusmasin Wille 465 – See on ideaalne masin erinevateks kommunaaltöödeks ja tänavapuhastuseks – saadaval väga lai valik erinevaid tööriistu: leheimur, tõstekorv, kopp, lumesahk, tänavapuhastushari, kogurhari, prtsepaak, pinnasetihendaja ja palju muud. Messil esitletav masin on varustatud kogurharja ja liivapuisturiga.
  • SABO murutehnika ja aiatööriistad –  messivalikus on ja demolal saab ise järele proovida SABO lehepuhurit, kettsaagi, muruõhutajat. Tootevalikus on veel akuga töötavad hekilõikur, muruniiduk ja trimmer.
  • Eberspächer soojendus- ja jahutuseadmed – Tutvustame messil Wihuri Agri hooldebussi paigaldatuna salongi soojendust ja mootori eelsoojendust. Hooldebuss on Wihuri Agri hooldetehniku nö mobiilne ja soe töökoda ratastel.
    Eberspächeri soojendus- ja jahutusseadmete valik on lai – autonoomsed ja elektrilised soojendid sõiduautodele, bussidele, kaubikutele ja erisõidukitele, jahutusseadmed bussidele, haagissuvilatele ja kaubikutele.