ŠKODA ideeauto VISION RS ning uue KAMIQ’i Eesti esmaesitlus toimub Motoshow’l

Tagasi Lisatud:

Uue ŠKODA KAMIQi ja ŠKODA ideeauto VISION RS esmaesitlus Eestis.

Uhiuue kompaktse linnamaasturi ŠKODA KAMIQi ning ideeauto ŠKODA VISION RS esmaesitlus toimub 27.-29. septembril Tartu Näituste messikeskuses toimuval aasta suurimal autonäitusel Motoshow 2019.

Sellel sügisel saab jällegi täiendust ŠKODA uute autode mudelirivi ning lisaks kevadel Eesti turule jõudnud uuele mudelile ŠKODA SCALA, on nüüdsest rõõmustamiseks põhjust ka kõikidel linnamaasturite huvilistel. Uus ŠKODA KAMIQ ühendab endas sitke linnamaasturi ja kompaktse sõiduauto hüved. Suurem kliirens, kõrgem isteasend, parem väljavaade, rohkelt mugavuslahendusi ning ŠKODA ühenduvuspakett. ŠKODA KAMIQ pälvis septembri alguses toimunud EURO NCAPI katsetustel kõrgeimad viis tärni. Sarnaselt edukatele mudelitele KODIAQ ja KAROQ pärineb ka nimi KAMIQ Põhja-Kanadas ja Gröönimaal elavate inuittide keelest ning tähendab midagi, mis täiuslikult sobib.

Koos ŠKODA KAMIQ linnamaasturiga esitletakse ŠKODA telgis Motoshow ajal ka ŠKODA ideeautot VISION RS. VISION RS on ŠKODA kompaktautode tulevikku kiikav mootorspordist inspireeritud pistikhübriid-ideeauto, mis omab 1.5l TSI mootorit (150 hj) ning 75 kw (102 hj) elektrimootorit, mis koostöös annavad autole 180 kw (245 hj) suuruse võimsuse ning hoiavad samal ajal süsihappegaasi taset madalal 33g / km juures. Auto on heaks näiteks keskkonnateadlikkust autotootmisest, näiteks on ka VISION RSi interjöör loodud vegan materjalidest.

Lisaks kahele uudisautole on ŠKODA alal Motoshowl kõikidele huvilistele proovisõitudeks väljas ka kogu ŠKODA mudelirivi.

KAMPAANIAINFO: https://kampaania.aastaauto.ee.