Puhastusimport toob messile kommunaalmasinad, muruniidukid ja lumekoristusseadmed

Tagasi Lisatud:

Puhastusimport esitleb Motoshow’l:

Ferris peab oluliseks niidukijuhi tervist ja niidumasina pikka eluiga. Ferris nullpöördeniidukitel on patenteeritud unikaalne IS vedrustussüsteem ning sõltumatu vedrustus lubab igal niiduki rattal eraldi üles-alla liikuda ja muudab ebatasasel pinnal töötamise sujuvamaks ja mugavamaks. Selline lahendus vähendab oluliselt niiduki raamistiku põrutusi ja säästab nii masinat ennast kui ka töötajat. Ergonoomika ja töötegija tervis on suur eelis Ferris niiduki puhul ning pikad tööpäevad sujuvama ja efektiivsema niidukiga töötades toovad teenusepakkujale häid tulemusi.

Hako on puhastustehnika pioneer. Kaasaegne sisepuhastus ja välikoristus peavad vastama üha kasvavatele hügieeninõuetele. Töid teostatakse sageli nii, et minimaalselt häirida kliente või on puhastustöö jaoks jäänud piiratud aeg. Hako masinaga võid olla kindel, et töö kvaliteedis kompromisse tegema ei pea ja tagad oma ruumide puhtuse. Igapäevaseid väljakutseid õueala teenusepakkujatel jagub! Hako masinad on loodud arvestades erinevate teenusepakkujate vajadusi ja ka ettetulevaid raskusi. Efektiivselt, aga kvaliteetselt teostatud tänavapuhastus ja välikoristus loovad meile puhta ja rohelise linnaruumi. Hako Citymaster kohandub nii muutuvate tingimuste, vajaduste kui ülesannetega lihtsalt ja kiirelt.

Soome ettevõte Ficon on inseneriteaduste kõrgeim tase! Pick-up autodele mõeldud sahad ja puisturite süsteemid on täishüdrauliline lahendus. Hüdromootor on paigaldatud mootoririhmale ning see annab mitmeid eeliseid elektro-hüdrauliliste seadmete ees. Lumesahk võib olla kaalult kerge, sest pidev hüdraulika surve sahale tõhusamaks tööks on kasutatav kogu tööpäeva vältel, koormamata maasturi elektrisüsteemi kuna hüdromootor käitatakse rihmaga auto mootorilt. Saha kaugus sõidukist on minimaalne, see annab väiksema pöörderaadiuse ja parema nähtavuse töötamisel. Transpordiasendisse tõstetud sahaga liigeldes pole lisavalgustite paigaldamine vajalik, kuna sahk ei varja auto tulesid. Saha kinnitusraam auto esiosas on madal ja auto pealesõidu nurka praktiliselt ei mõjuta. Karmides talveoludes võib liigse niiskuse mõjul puistur kinni külmuda. Ficon täishüdraulilise süsteemi puhul selle juhtudes tehnika ei kahjustu, kuna puuduvad elektrilised osad, mis saavad läbi põleda. Ficoni tehnika ei kuumene üle, mis tähendab, et tööd saad teha segamatult.

BillyGoat on juhtiv õueala ja haljasalade hooldustehnika tootja Ameerikast. Lai sortiment eriotstarbelisi masinaid aitavad mugavalt ja kiirelt teha väga mitmed ajakulukaid aiatöid ja korrastada suuredki haljasalad. Suurel territooriumil teeb imesid BillyGoat’i lehepuhur, mis annab tänu oma võimekusele tõsiseltvõetava ajakokkuhoiu. Prahi- ja leheimur on suurepärane abimees suurema majapidamise või kortermajade ümbruse, samuti parkide kõnniteede prahist ja lehtedest puhastamisel. Muruõhutajaga saab turgutada elule peaaegu kõik rohealad, muutes muru ilusaks ja tihedaks. Need on vaid mõned näited, kuidas efektiivselt toimetada aias ja õuealal, kasutades profitehnikat.