Puhastusimport esitleb elektrilist tarbesõidukit ning hooldus- ja puhastustehnikat

Tagasi Lisatud:
Motoshow’l saab Puhastusimport boksis tutvuda laia valiku erineva haljasalade korrashoiu hooldus- ja puhastustehnikaga. Kohal on masinaid nii kodukasutajale kui ka teenusepakkujale, kes hindavad kiirust, efektiivsust ja mugavust.
Ferris äriklassi niidukid Ameerikast
Professionaalseks maastikuhoolduseks loodud Ferris niidutehnika aitab Sinul saavutada kiiremini paremaid tulemusi. Ferris kasutab oma masinates innovatiivseid lahendusi ega tee järeleandmisi kvaliteedis ja efektiivsuses.
Simplicity nullpöörderaadiusega niidukid kodukasutajale
Nõudlikule kodukasutajale loodud tippklassi niidutehnika, mis on töökindel ja tagab alati parimad tulemused. Simplicity nullpöörde niidukiga on muruhooldus luksuslik kogemus, kus naudid kaunist niidutulemust ja mugavaid sõidutingimusi.
Addax 100% elektriline tarbesõiduk
Addax on siinsel turul esimene elektriline tööauto, millele saab tellida erinevaid pealisehitusi nii spetsiaaltöödeks kui kauba transportimiseks. Addax on loodud eelkõige linnades ja suurte ettevõtete territooriumitel täitma saaste- ja müravabalt erinevaid tööülesandeid.
Rontex lumesahk Smart autole
Väike, aga võimekas Rontex lumesahk Smart autole on paindlik ja kiire lahendus kitsastesse oludesse! Madalad kulud, lihtne käsitsemine, paindlikkus ja kiirus muudavad Sinu töö tõeliseks naudinguks.
Ficon täishüdrauliliste lumesahkade ja puisturitega
Soome ettevõte Ficon on inseneriteaduste kõrgeima taseme hea näide. Kvaliteetsed, kerged ja vastupidavad sahad ja puisturid on mõeldud peamiselt pick-up autodel kasutamiseks.
Kohtumiseni Motoshow’l 8.-10. septembril Tartu messikeskuses!