MOTORHOME.ee toob messile kõige uuemad matkaautode mudelid

Tagasi Lisatud:

Puhkus peab looma ilusaid mälestusi ja andma meeldivaid emotsioone. Just seetõttu jaguneb meie tegevus kaheks – esiteks oleme tootjate MOBILVETTA, MCLOUIS, ROLLER TEAM, FRANKIA ja KABE matkaautode ja haagiselamute ametlik maaletooja Eestis. Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Automaja ostmiseks teeme koostööd kõikide suuremate pankadega ning liisimiseks leiame kindlasti parima lahenduse. Parima valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT .

Teiseks tegevusalaks on matkaautode rent. Meilt saab rentida oma vahvaks reisiks või mõnusaks nädalalõpu väljasõiduks just sellise matkaauto nagu soovid või parasjagu vajadus on. Valikus on praegusel hetkel üle 15 erineva uue matkaauto, kus kohti saab olla kuni 7-inimese jaoks. Kõik matkaautod on alati uued, laitmatult puhtad ja hoolitsetud ning väga hea ja mugava varustusega. Nii ei ole sul probleemi leida matkaautode seast just enda vajadusi silmas pidades sobivaim rendisõiduk – kas täisintegreeritud, poolintegreeritud või alkooven-tüüpi. Veel on hea teada, et reisile või mõnusale nädalalõpu väljasõidule minnes ei pea ise oma pead vaevama, mida vaja kaasa võtta ja pakkida. MOTORHOME.ee pakub võimalust rentida matkaauto koos aegasäästva ja mugava KÕIK HINNAS varustuspaketiga. Pakett sisaldab kõike vajalikku mugavaks puhkuseks matkaautos alates kvaliteetsest ja vastupidavast välimööblist, BBQ-komplektist (gaasigrill ja tarvikud) kuni voodipesude, käterätikute, lauanõude ja toiduvalmistamise vahenditeni välja. Ka GPS-navigatsiooniseadme ja igale maitsele sobivate koguperefilmidega DVD-de kaasavõtmise pärast ei pea muretsema. Need kõik asjad on juba Sinu puhkuse alguseks autosse kenasti ära paigutatud. Võtad kaasa vaid oma isiklikud asjad ning toidukraami ja Sinu puhkus võibki koheselt alata.

MOTOSHOW messil pakume külastajaile häid üllatusi! Kõigil on võimalik võita tasuta matkaauto rent. MOTORHOME.ee messiboksis loosime kõikide külastajate vahel välja tasuta 3-päevase matkaauto rendi koos mugava KÕIK HINNAS paketi varustusega, mille väärtus on 500 EUR. Loosis osalemiseks ei pea tegema muud, kui täita loosikupong MOTORHOME.ee messialal A-hallis.  Võitja selgub kohapeal messi viimasel päeval.

Kohtumiseni Tartu Motoshow´l !