Motorhome.ee esitleb messil 2020. aasta mudeleid

Tagasi Lisatud:

Motorhome.ee on messil väljas suuremalt kui kunagi varem. Kaubamärkidest on esindatud Mobilvetta, McLouis ja Frankia.

Mobilvetta K-Yacht Teknoline (täisintegreeritud) matkaautod on osutunud populaarseimateks täisintegreeritud matkaautodeks Eestis juba viimase 2 aasta vältel. Mobilvetta on Itaalia kvaliteetmatkaautode tootja, kelle ajalugu ulatub juba rohkem kui 40 aasta taha.  Mobilvetta matkaautod paistavad eriliselt silma oma selgelt eristuva ja stiilse disaini, kõrge kvaliteedi ja innovaatiliste tehniliste lahenduste poolest. Näiteks 2018/2019 valiti Mobilvetta K-Yacht matkaautod Inglismaal parimateks täisintegreeritud matkaautodeks kuni 80 000 EUR maksvate matkaautode kategoorias.

McLouis NEVIS täisintegreeritud ja MC4 poolintegreeritud matkaautod. McLouis on nagu Mobilvettagi Itaalia matkaautode tootja, kes pakub väga laias valikus trendika ja modernse disainiga ning taskukohase hinnaga matkaautosid. Just tänu innovaatilisusele ja atraktiivsele hinnatasemele on McLouis laialt levinud paljudes Euroopa riikides (Belgia, Holland, Norra, Rootsi, Prantsusmaa, Hispaania). Muideks Belgias on McLouis absoluutne turuliider matkaauotde seas, omades ca 25%-list turuosa kogu matkaautode turust. Ka Eestis on just McLouis matkaautod 2019. aasta populaarseimad ja enimmüüdud.

FRANKIA F-Line 840 GD Luxury täisintegreeritud luksuslik matkaauto. Asutatud 1960. aastal, on FRANKIA väga pikaajaliste traditsioonidega Saksamaa Ülem-Frankoonia piirkonnas, Marktschorgastis asuv ettevõte, kes on olnud teerajaja matkakodude rajamise valdkonnas juba üle 59 aasta. Elustiil, innovatsioon ning perfektne Saksa kvaliteet on FRANKIA igapäevatöö elementaarne osa. Nagu ütleb ka FRANKIA slogan – „An experience like no other!“, on iga FRANKIA loodud pidades silmas maksimaalset kasutusmugavust luksusklassi hindavatele klientidele.