Matkasuvilad.ee tutvustab messil rohke lisavarustusega matkaautosid

Tagasi Lisatud:

MATKASUVILAD.ee on Eesti suurim MATKASUVILATE KESKUS, kes toob tartlasteni matkaautod Euroopa juhtivatelt tootjatelt ADRIA ja HYMER ning CARTHAGO. Tule uudistama ja jagame soovitusi, kuidas valida matkaautot. Messile toome vaid mõned mudelid meie keskusest, kus on kohapeal Eesti parim valik. Kes messile ei jõua, siis külasta meie salongi Tallinnas.

  • ADRIA – ELA EMOTSIOONIGA! Adria on tootnud matkaautosid juba üle 50 aasta, juhtides Euroopas innovaatilist disaini ja kõrget kvaliteeti. Adria tehases on kõige kaasaegsem tootmistehnoloogia, mis tagab kvaliteetse, usaldusväärse ja vastupidava matkasuvila just meie Põhjamaa kliimasse! Skandinaavias Adria hoiab kindlalt müügitabelite esikohta. Saksamaal on Adria võitnud mitmeid auhindu, sel aastal valisid sakslased 2019 AASTA MATKAAUTOKS just Adria matkaautod! Messiväljapaneku mudel ADRIA MATRIX 670 SL on eestlaste lemmik matkaauto juba mitmeid aastaid! Miks? Tule messile, astu matkaautosse sisse ja Sa tunned end kui kodus! Iga detail on läbimõeldud tagamaks Sulle parima reisielamuse!

  • HYMER – REISI „IN ORIGINAL“!  HYMER on tänapäeval kõige edukam matkaautode tootja Euroopas, kes tähistas juba oma 60.tegevusaastat! Muideks Hymer on üks esimesi tootjaid, kel on au ehitada matkaautosid uutele Mercedes – Benz alusautodele. HYMER peegeldab täpselt seda mida klient ootab – kõrgeimat kvaliteeti, mugavust ja turvalisuse taset. HYMERi kereehituse puiduvaba PUAL-tehnoloogia tagab suurepärase isolatsiooni, mis vastab 80 cm telliskivi seinale ja garanteerib matkasuvilas kuumal suvel meeldiva kliima ning talvel õdusa soojuse, kui väljas paugutab käre pakane. Messimudel HYMER 578 FL on saadaval ALL-IN Ambition Edition rohke lisavarustuse paketiga.

  • CARTHAGO – unikaalsed ja luksuslikud PREMIUM-LINER-klassi matkaautod, mida iseloomustab CARTHAGO-DNA! See tähendab tugevat kere ülesehitust, suurimaid hoiuruume, perfektset kvaliteeti, parimat juhi nähtavuse kontseptsiooni 2,77m sõiduki ette ning muidugi CARTHAGO isikupära – eksklusiivset ja ainulaadset disaini! Täisintegreeritute klassis iga 8.-s matkaauto, mis Euroopas registreeritakse on just CARTHAGO matkaauto! Messimudel Malibu I 440 sisaldab kõike, mida vaja, et koheselt reisile sõita ehk Touring pakett TASUTA KAASA! Tule kohale ja avasta mugavuslisad!