Matkasuvilad.ee tähistab 15 + 10 = 25 aastat juubelit!

Tagasi Lisatud:

Matkasuvilad.ee tähistab 2021. aastal kahte tähtsat juubelit. Alustasime oma tegevust 2006. aastal ja järgmisel hooajal tähistame oma 15. tegevusaastat. 2011. aastal liitusid meie tootevalikusse Adria matkasuvilad. Tähistame 10. hooaega Adria matkaautode müüki sellega, et koostöös tehasega saame oma klientidele pakkuda meie parimaid mudeleid võimalikult soodsa hinnaga.

Meie motoks on alati olnud võimalikult kvaliteetsete ja meie kliimasse sobivate mudelite pakkumine. Kvaliteedis allahindlust me ei tee ja soovime leida oma klientidele kõige sobivama matkasuvila, arvestades kliendi erisoove ja nõudmisi. Adriale oleme jäänud truuks nii pikaks ajaks just seetõttu, et nende valik on väga mitmekesine ja me leiame igale kliendile sobiva mudeli. Adria tehasega koostöös oleme välja valinud neli erinevat Adria mudelit ja ühe Sun Livingu mudeli, millele saame pakkuda soodsamaid hindu võrreldes teiste masinatega. Sun Living S 75 SL mudeliga on võimalik lähemalt tutvust teha ka 2020. aasta Motoshow raames.

Lisaks on meie messi väljapanekul võimalik uudistada meie preemium-klassi matkaautode tootja Carthago integreeritud matkaauto mudelit chic c-line I 4.9 LE. Tegemist on oma ala parimate spetsialistide poolt loodud tõeliselt väärika ja eksklusiivse matkasuvilaga. Lisaks tipptasemel sisustusele ja väga hästi läbimõeldud panipaikadele pakub see masin suurepärast sõidurõõmu ka kõige nõudlikumale autojuhile. Mercedes-Benz Sprinteri mootor koos automaatkäigukasti, distantsi jälgiva püsikiirusehoidja ja kõikvõimalike muude parimate juhiabisüsteemide ning automaatse kliimaseadmega teeb ka kõige pikemate vahemaade läbimise mugavaks ja nauditavaks. Lisaks muudab AL-KO madaldatud alusraam matkasuvila sõidu ajal oluliselt stabiilsemaks.

Aastal 2021 soovime pakkuda oma klientidele häid üllatusi ka meie teistelt tootjate Hymeri ja Hobby tootevalikust. Lähemalt tutvustame oma mõtteid Motoshow’l.