Baltikumi suurim kasutatud autode jaemüüja LONGO osaleb taas messil

Tagasi Lisatud:

Longo Estonia OÜ on osa turgu muutvast ja kõrgeimaid kliendistandardeid pakkuvast Baltikumi suurimast kasutatud autode jaemüüjast LONGO GROUP.

Meie ettevõte asutati 2018. aastal ja tegutseb tänaseks kõigis kolmes Balti riigis, meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Narvas, Vilniuses, Klaipedas, Riias, Daugavpilsis ning Poolas Bialystokis.

Longo eesmärk on muuta Baltikumi kasutatud autode turgu, pakkudes klientidele silmapaistvat ning täielikult läbinähtavat ja usaldusväärset autoostu kogemust.

Longol on hetkeseisuga kodulehel pakkumisel rohkem kui 27 erinevat automarki ja üle 1000 auto. Meie teadmised ja turupositsioon võimaldavad meil tuua Baltikumi turule pidevalt uusi mudeleid, laiendades sellega oma sõidukite valikut.

Juba üle 14 000 kliendi on Longost auto ostnud – sest nad hindavad silmapaistvat, läbipaistvat ja usaldusväärset ostukogemust.

Iga Longo kasutatud auto on põhjalikult kontrollitud ja täielikult hooldatud, et meie kliendid võiksid olla oma tulevase sõiduki seisukorras ja ohutuses täiesti kindlad.

Longo Estonia OÜ osaleb Motoshow’l teist korda. Sellel korral toome kohale ka meie uhke transportauto, mis võimaldab toimetada ostetud auto mugavalt ja ohutult sinna, kuhu klient soovib.

Motoshow messil on meil ka suurepärane pakkumine. Täites ankeedi messi raames võite võita 100 euro eest kütust.

Kõik olete oodatud Longo messiboksi külastama!