AHORN matkaautod esmakordselt Motoshow publiku ees

Tagasi Lisatud:

Nüüd saab City Motorsist ka matkaautosid!

City Motorsi valikusse on lisandunud Ahorn matkaautod. Ahorn matkaautod on ehitatud Renault mudelite baasile ning Eestis tegeleb nende müümise ja hooldamisega hetkel vaid City Motors.

Ahorn Camp matkaautod on loodud just neile, kes soovivad funktsionaalset, aga samas mugavat matkaautot, mis oleks justkui igapäevaauto.

Ahorni matkaautod sobivad hästi just spontaansetele puhkajatele, kus on ühendatud mugavus ja lihtsus ka parkimiskoha leidmisel.

Erinevate mudelite valikust leiab igaüks endale sobiva suuruse ja matkaauto, mis vastab just tema vajadusele. Renault on matkaautode tööstuses esindatud oma põhisõidukitega – Master ja Trafic, mida on müüdud rohkem kui 50 riigis üle 4 miljoni mudeli.

City Motors aitab leida igaühele meelepärase matkaauto Ahorni valikust ning hoolitseb hiljem ka selle hooldamise eest, et kõikide seikluste poole rahuliku südamega veereda.

Ahorn Camp ja Renault alustasid oma koostööd juba 2013. aastal ning 2014. aastast saadik on Ahorn Camp kasutanud matkaautode ehitamisel ainult Renault mudeleid.

City Motors AS on Eesti Talleks AS-i kontserni kuuluv Renault´, Dacia ja Nissani ametlik edasimüüja Eestis. Meil on esindused Laagris, Lasnamäel ja Tartus ning edasimüüjad:  Saaremaal – Warma Auto – ning Narvas – Albion Motors OÜ.

Lisainfo: https://ahorn.ee/